adevaruldespreosiceanu
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

poze mioritici

2 participan?i

In jos

poze mioritici Empty poze mioritici

Mesaj  razvan Joi Mai 27, 2010 9:18 pm

Mioritici de pe la 1985:
poze mioritici Copii1
poze mioritici Copil2[/

razvan
puppy
puppy

Mesaje : 326
Data de inscriere : 06/05/2010

Sus In jos

poze mioritici Empty Mioritici in USA

Mesaj  razvan Joi Mai 27, 2010 11:39 pm

poze mioritici Fulger092

si inca una:
poze mioritici Fulger091[/

razvan
puppy
puppy

Mesaje : 326
Data de inscriere : 06/05/2010

Sus In jos

poze mioritici Empty Re: poze mioritici

Mesaj  razvan Joi Mai 27, 2010 11:41 pm

poze mioritici Gx1454GJ

poze mioritici Pq2mG6aJ
poze mioritici Gx145_30
poze mioritici Pq2mKO_J
poze mioritici Pq2mNKAi
poze mioritici Gx14976i
Ursu - proprietar Vaidesagan Mircea a obtinut EXCELENT II, RES.CAC R+ la clasa DESCHISA la CAC Bucresti.
Acest caine a mai obtinut la ACHR: EXCELENT I CAC la CACIB Cluj 2009, EXCELENT II RES.CAC la CAC CLUJ 2009, EXCELNT I CAC TARGOVISTE 2009, EXCELENT la CACIB TARGU MURES 2008 ( JUNIORI ) si la TIBCO BUCURESTI 2009
La CLUBUL NATIONAL DE CAINI CIOBANESTI ROMANESTI - CNCCR acelasi caine este campion national si international de juniori, campion national si international si reproducator recomandat pentru reproductie R++, avand obtinute pana acum 5 EXCELENT I, EXCELENT IV, 3 Rr++, 2 BEST PUPPY, RPJ, 5 CAC,
4 CMBR, 3 BIS.
Felicitari proprietarului dar si crescatorului!


Ultima editare efectuata de catre razvan in Vin Mai 28, 2010 9:25 am, editata de 1 ori

razvan
puppy
puppy

Mesaje : 326
Data de inscriere : 06/05/2010

Sus In jos

poze mioritici Empty Re: poze mioritici

Mesaj  razvan Vin Mai 28, 2010 9:20 am

Caine produs al CNCCR 100%!
poze mioritici Pq1ZnzM9
"]poze mioritici Balancacibbucuresti2008003
Proprietar Katunzeva Ina din Federatia Rusa

razvan
puppy
puppy

Mesaje : 326
Data de inscriere : 06/05/2010

Sus In jos

poze mioritici Empty Re: poze mioritici

Mesaj  razvan Vin Mai 28, 2010 9:23 am

ARISTIDE DE ROMANIA a obtinut sambata la CAC 2009 PITESTI EXCELENT I, RPJ, CMBR SI BOG.
Arbitru dna Anca Giura.
FELICITARI!

poze mioritici Tslog7J

poze mioritici TsloA4S

poze mioritici TsloF49
La acealsi concurs CAC PITESTI
Sara de Boar- Exc II - juniori femele (surioara cu Sasha)
Sasha de Boar- Exc III - juniori femele

poze mioritici P9260097

poze mioritici P9260034

razvan
puppy
puppy

Mesaje : 326
Data de inscriere : 06/05/2010

Sus In jos

poze mioritici Empty Re: poze mioritici

Mesaj  novac Dum Iul 04, 2010 8:19 am

Sicere felicitari la domnul Osiceanu. Am citit cu mare atentie aceste forumuri, vad cu stupoare ca domnul Osiceanu estre nbine intentionat si guri rele se vor fi tot timpul. Am gasit acest sait dind o cautare pe goolge , as dori sa cumpar si eu un mioritic, cred, diin pozele aratate se apre ca imi place mnai mult decat carpatinul, unde va fi urmatoprul concurs?

novac

Mesaje : 10
Data de inscriere : 01/07/2010

Sus In jos

poze mioritici Empty CLUJ

Mesaj  razvan Sam Iul 31, 2010 12:46 pm


razvan
puppy
puppy

Mesaje : 326
Data de inscriere : 06/05/2010

Sus In jos

poze mioritici Empty CLUJ 2005

Mesaj  razvan Sam Iul 31, 2010 12:50 pm


razvan
puppy
puppy

Mesaje : 326
Data de inscriere : 06/05/2010

Sus In jos

poze mioritici Empty escrocul de sulea!

Mesaj  razvan Sam Iul 31, 2010 1:10 pm

Am gasit pe youtube acest filmulet facut in 2006 despre o canisa infiintata exclusiv pe banii dlui Osiceanu de catre o persoana pe nume Sulea care s-a dovedit a fi doar un escroc clujean si atat!
https://www.youtube.com/watch?v=ipi2t7NjzhA
Cainii au fost procurati de dl. Osiceanu cu scopul formarii unui centru regional de selectie si reproductie controlata a rasei ciobanesc romanesc mioritic in Transilvania. In total dl Osiceanu i-a dat dlui Sulea un caine junior Romanu de Radulescu- Vifor, un pui Mihu de Butte, un adult din cuibul Pavarotti, si inca alte doua femele de mioritic cu care urma a se face un nucleu stabil si cu un bogat bagaj genetic in acea zona. Escrocul de Horia Sulea a achitat doar jumatate din suma datorata pentru Mihuu de Butte si in rest cu toate ca a facut nenumarate monte si cuiburi cu aceste exemplare nu a achitat nici una din obligatiile asumate fata de dl. Osiceanu. Mai mult i-a furat acestuia pana si o cutie de detergent! Si cand te gandesti ca acest escroc este astazi viceprimar in localitatea Floresti de langa Cluj !!!
P.S. Escrocul de Sulea a cerut si un pui de carpatin mascul pentru ca dorea sa detina monopolul in zona total dar fiindca nu a vaccinat cainele a doua oara conform schemei comunicate si inscrise si pe carnetul de sanatate acest pui a facut parvoviroza si a murit la doua luni de la primirea sa!!

razvan
puppy
puppy

Mesaje : 326
Data de inscriere : 06/05/2010

Sus In jos

poze mioritici Empty Re: poze mioritici

Mesaj  novac Lun Aug 02, 2010 10:09 am

razvan a scris:
Ursu - proprietar Vaidesagan Mircea a obtinut EXCELENT II, RES.CAC R+ la clasa DESCHISA la CAC Bucresti.
Acest caine a mai obtinut la ACHR: EXCELENT I CAC la CACIB Cluj 2009, EXCELENT II RES.CAC la CAC CLUJ 2009, EXCELNT I CAC TARGOVISTE 2009, EXCELENT la CACIB TARGU MURES 2008 ( JUNIORI ) si la TIBCO BUCURESTI 2009
La CLUBUL NATIONAL DE CAINI CIOBANESTI ROMANESTI - CNCCR acelasi caine este campion national si international de juniori, campion national si international si reproducator recomandat pentru reproductie R++, avand obtinute pana acum 5 EXCELENT I, EXCELENT IV, 3 Rr++, 2 BEST PUPPY, RPJ, 5 CAC,
4 CMBR, 3 BIS.
Felicitari proprietarului dar si crescatorului!

Si pt ce is felicitarile domnu cezarianu? Pt asta? cyclops
poze mioritici Ursu

Sau pt asta?
poze mioritici Ursu1

Laughing Laughing

novac

Mesaje : 10
Data de inscriere : 01/07/2010

Sus In jos

poze mioritici Empty Re: poze mioritici

Mesaj  novac Lun Aug 02, 2010 10:27 am

Te crezi tu vulpe batrana, da esti prost ca noaptea, pana mea de retard !

novac

Mesaje : 10
Data de inscriere : 01/07/2010

Sus In jos

poze mioritici Empty Re: poze mioritici

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum